Çabuk Tutan Büyüler Hangi Büyülerdir

Çabuk Tutan Büyüler

Çabuk Tutan Büyüler dediğimizde aklımıza yapıldığı an tutan ve sonuç veren büyüler gelir. Ama öyle sanıldığı gibi değildir. En iyi Medyumlar bile büyünün çabuk tutacağını söyleyemez. Çünkü büyü medyumun maharetindedir. Büyü konusunda maharetli medyum ise o büyünün nasıl erken tutacağını kendisi bilir.

Çabuk Tutan Büyüler Hangi Büyüler

Büyünün Çabuk ve Etkili Olması Medyum yada Hocaya Bağlıdır.

Öncelikle büyü yapılacak kişinin irade gücü saptanır. İrade gücü büyü yapılmaya elverişli ise o büyüyü yapacak medyum öncelikle kişinin iradesini stabil olmasını sağlar. Bir nevi salaklaştırır kişiyi, sonrasında büyüyü üstüne atar. Büyü işlediğinde medyum yada hoca her kim büyü yapıyorsa ona işaretler gelir.

Çabuk Tutan Büyüler

Büyünün İşleyişi

Büyü işlemeye başlamıştır fakat tıpkı ilaç gibi bütün vücudu ele geçirir. Kişi belirtileri vermeye başladığında medyum ağırlık hisseder. Bu arada söyleyelim! Bir medyum aynı anda 5 kişiye birden büyü yapamaz. Büyüler kişilerin iradelerine göre ağırlık taşır. Bir kişinin ağırlığını üstünden atmadan diğer kişiyi efsunlayamaz.

Büyünün İşleyişi

Büyü Ağırlık Verir

Ağırlığı hisseden medyum bunun üstüne kimse bu büyüye müdahale etmesin diye koruma büyüsü atar üstüne. Koruma büyüsü kişinin hem iradesini hem de kişinin artık tamamen bağlanması için son aşamaya geçirir.

Büyüde Son Aşama

Büyüde Son Aşama

En son aşama sonuç aşamasıdır. Bu büyü ne niyet ile yapılmışsa o niyete göre cevap verir. Bağlama mı, Soğutma mı, Uzaklaştırma mı her ne için yapılmışsa sonuçları görülür. Buna göre medyum yada hoca sizden söyleyeceği bazı şeyleri yapmanızı ister. Siz devam ettikçe büyü tesirini korur. Fakat medyum büyü ile ilişiğini kesmiştir.

Bu yüzden büyünün Çabuk tutması Medyuma, Tesirini sürdürmesi size bağlıdır.

1 yorum

  1. Ben eşimden ayrılmak istediğim için medyum efehan hocama ulaştım yaptığı ayırma büyüsü sayesinde eşimden sorunsuz bir şekilde ayrıldım efehan hocama çok teşekkür ederim 🙏

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*