En Güçlü Büyüler

En Güçlü Büyüler diyorsanız şansınızı zorlamak istiyorsunuz demektir. Güçlü büyüler olarak bilenen genel adıyla kara büyüler bugüne kadar bir çok insanın başına bela olmuş büyülerdir. Tıpkı gaz ocağında çakmakla yürümeyi göze almak gibi bir şeydir. Ama elbette bu riski göze alıp, düşmanının yada hayatında olmasını istemediği bir kişinin ruhunla oynamak isteyen biri için bir şey değişmiyecektir.

Her anlamda büyü denildiğinde akla oyuncak bebeklere bıçak batırıp kişinin canını yakan cadılar gelse de, bu iş öyle sanıldığı gibi bir olay değil. Çağlardan beridir, kutsal kitaplarda da paylaşıldığı üzere büyünün gerçek olduğunu ve bu büyülerle iyilikte, kötülükte yapılabileceğinden bahsedilmiştir. En güçlü büyüler kara büyülerdendir. Kara büyüler, ak büyülere nazaran daha güçlü tesirleri olan büyülerdir. En Güçlü Büyü dendiğinde bile insan gizemli gücü hissedebiliyor.

Kara Büyüler

Yukarıda bahsedildiği gibi büyüler tüğler ürperten bir durum olsa da iyilik ve kötülük için kullanılmaktadır. Ama kara büyüler şeytanidir. Şeytani olan herşey de zararlıdır. Kara büyüler bedene, ruhuna, olaylara, durumlara, kişinin karakterine, davranışlarına kadar etki edebilecek potansiyele sahiptirler.

Büyüler ile Ne Yapılabilir

Büyüler ile istediğiniz bir kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz. Buna bağlama büyüsü yada bağlama büyüleri denmektedir. Bağlama Büyüsü ile kendinize ilgi duymasını istediğiniz birini etkileyebilir ve onun duygularına yön verdirebilirsiniz. Bağlama Büyüsü ve Bağlama Büyüleri ile ilgili yorumlar yazan site ziyaretçilerinden yaşanmış bilgiler alabilir ve Büyüler ile ilgili işlem yapanların kendilerine ulaşabilirsiniz.

Ayırma, Uzaklaştırma Büyüleri

Mesela istemediğiniz birini kendinizden yada başkasından ayırabilirsiniz. bu büyülerin genel adı ayırma, uzaklaştırma büyüleridir. Ayırma büyüsü ile kocayı, eşi, sevgilileri, eşleri, yakınları, dostları birbirinden ayırabilirsiniz. Hatta ayırma büyüsü ile istemediğiniz bir çiftin hayatlarını altüst edebilirsiniz. Ayırma büyüsü çok kuvvetli bir hoca yada medyum tarafından yapılırsa etkili bir uzaklaştırma büyüsü haline gelir.

Sevgiliyi Geri Getirmek, Kocayı, Eşi, Dostu, Arkadaşı Geri Getirmek

Sevgiliyi geri getirmek, terk edeni geri getirmek, ve kocayı, kadını geri getirmek büyüleri olarak geçen ve bu büyülere ek büyüler yaparak daha güçlü hale getirip hiç ummadığınız birini uzaklardan geri getirebilirsiniz. Sevgiliyi geri getirmek dediğimizde mutlaka eşlerinden, sevgililerinden ayrılıp hüsrana, buhrana, bunalıma düşen çiftler vardır. Bu insanlar genel olarak çareyi büyü yaptırarak ararlar. Eğer Gerçek Bir Medyum ile temasa geçip, gerçek bir büyü ile yani geri getirme büyüsü yaparak sevgiliyi geri getirme konusunda yardım alınırsa bu çok uzun zaman almayacaktır.

Aşk, Aşık Etme Büyüsü ve Büyüleri

Aşk, Aşık Etme Büyüsü ve Büyüleri olarak kullanılan aracı büyü işlemi süryani, papaz ve bu tür güçlü büyülere benzeyen büyülerdir. Birini kendinize aşık etmek istiyorsunuz, duygularına dokunmak ve size ilgi göstermesini istiyorsunuz. Aşık Etmek, Aşık Olması için Aşık Etme Büyüsü ile kişiyi tesir altına alabilir ve kendinize yaklaştırabilirsiniz.

Aşık etme büyüleri ile aşık edenler unutmasınlar ki büyü işleminden sonra hünerlerinizi göstermeniz gerekebilir. Aşık etme büyüsü sadece kişiyi sizin etki alanınıza çekmek için yapılan bir büyüdür. Direk olarak bir aşk büyüsü yoktur. Bu büyü karşınızdaki ni size bağlayarak aşk büyüsü ile size bağlanmasına sebep olacaktır. Sonrası size kalmış…

En Güçlü Büyüler, En Etkili Büyüler

En Güçlü Büyüler, En Etkili büyüler Süryani, Papaz büyüsü olarak bilinen en şeytani büyülerdir. Bu büyüler ile eğer medyum yada hoca gerçekten ilim sahibi ise ve bu işlerle uğraşmışsa evvelinde, Süryani büyüsü ile yapamayacağı birşey yoktur. Süryani büyüsü ile hayat, memat denen yaşantıyı alt üst edebilir, kişileri yoldan çıkarabilir, çaresiz hastalığı varmış gibi kişileri hasta edebilir, kontrol altına alabilir. Süryani büyüsü çok eski bir büyüdür. Göçebe kabileler tarafından eski çağlarda kullanılan süryani büyüsü ile bir çok aileyi ve kabileyi birbirlerine düşürmüşlerdir.

Papaz Büyüsü ile ilgili hemen hemen herkes hem fikirdir. Papaz büyüsü bir papaz tarafından yapılan büyü değildir. Kara büyüdür. Bozulması çok güç olan bu büyü gerçek medyumlar tarafından, gerçek hocalar tarafından yapılacak olursa sonuçları felaketle biten olaylar olabilir. Bu büyüyü yaptıracaksınız hiç sevmediğiniz biri olması lazım ki ancak öyle papaz büyüsü yaptırılabilir.

En İyi Yorumları sizler için seçerek derleyerek paylaşıyoruz. Saçma ve alaycı paylaşımlara izin vermiyoruz. Büyü veya büyücülerle biz değil, sadece paylaşımlarını takip etmekle yükümlüyüz. Hiçbir surette büyü yada benzeri işlemler bu sitenin kendisi ile kullanıcıları ile hiç bir alakası yoktur. Etkili Büyüler.com adresi sadece en iyi medyumlar ve en iyi hocalar için yapılmış ve onların işlemlerinden sonuç alanların yorumlarının paylaşılmasını sağlayan bir sitedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*