En Güçlü Büyüler

En Güçlü Büyüler diyorsanız şansınızı zorlamak istiyorsunuz demektir. Güçlü büyüler olarak bilenen genel adıyla kara büyüler bugüne kadar bir çok insanın başına bela olmuş büyülerdir. Tıpkı gaz ocağında çakmakla yürümeyi göze almak gibi bir şeydir. Ama elbette bu riski göze alıp, düşmanının yada hayatında olmasını istemediği bir kişinin ruhunla oynamak isteyen biri için bir şey değişmiyecektir.

Her anlamda büyü denildiğinde akla oyuncak bebeklere bıçak batırıp kişinin canını yakan cadılar gelse de, bu iş öyle sanıldığı gibi bir olay değil. Çağlardan beridir, kutsal kitaplarda da paylaşıldığı üzere büyünün gerçek olduğunu ve bu büyülerle iyilikte, kötülükte yapılabileceğinden bahsedilmiştir. En güçlü büyüler kara büyülerdendir. Kara büyüler, ak büyülere nazaran daha güçlü tesirleri olan büyülerdir. En Güçlü Büyü dendiğinde bile insan gizemli gücü hissedebiliyor.

Kara Büyüler

Yukarıda bahsedildiği gibi büyüler tüğler ürperten bir durum olsa da iyilik ve kötülük için kullanılmaktadır. Ama kara büyüler şeytanidir. Şeytani olan herşey de zararlıdır. Kara büyüler bedene, ruhuna, olaylara, durumlara, kişinin karakterine, davranışlarına kadar etki edebilecek potansiyele sahiptirler.

Büyüler ile Ne Yapılabilir

Büyüler ile istediğiniz bir kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz. Buna bağlama büyüsü yada bağlama büyüleri denmektedir. Bağlama Büyüsü ile kendinize ilgi duymasını istediğiniz birini etkileyebilir ve onun duygularına yön verdirebilirsiniz. Bağlama Büyüsü ve Bağlama Büyüleri ile ilgili yorumlar yazan site ziyaretçilerinden yaşanmış bilgiler alabilir ve Büyüler ile ilgili işlem yapanların kendilerine ulaşabilirsiniz.

Ayırma, Uzaklaştırma Büyüleri

Mesela istemediğiniz birini kendinizden yada başkasından ayırabilirsiniz. bu büyülerin genel adı ayırma, uzaklaştırma büyüleridir. Ayırma büyüsü ile kocayı, eşi, sevgilileri, eşleri, yakınları, dostları birbirinden ayırabilirsiniz. Hatta ayırma büyüsü ile istemediğiniz bir çiftin hayatlarını altüst edebilirsiniz. Ayırma büyüsü çok kuvvetli bir hoca yada medyum tarafından yapılırsa etkili bir uzaklaştırma büyüsü haline gelir.

Sevgiliyi Geri Getirmek, Kocayı, Eşi, Dostu, Arkadaşı Geri Getirmek

Sevgiliyi geri getirmek, terk edeni geri getirmek, ve kocayı, kadını geri getirmek büyüleri olarak geçen ve bu büyülere ek büyüler yaparak daha güçlü hale getirip hiç ummadığınız birini uzaklardan geri getirebilirsiniz. Sevgiliyi geri getirmek dediğimizde mutlaka eşlerinden, sevgililerinden ayrılıp hüsrana, buhrana, bunalıma düşen çiftler vardır. Bu insanlar genel olarak çareyi büyü yaptırarak ararlar. Eğer Gerçek Bir Medyum ile temasa geçip, gerçek bir büyü ile yani geri getirme büyüsü yaparak sevgiliyi geri getirme konusunda yardım alınırsa bu çok uzun zaman almayacaktır.

Aşk, Aşık Etme Büyüsü ve Büyüleri

Aşk, Aşık Etme Büyüsü ve Büyüleri olarak kullanılan aracı büyü işlemi süryani, papaz ve bu tür güçlü büyülere benzeyen büyülerdir. Birini kendinize aşık etmek istiyorsunuz, duygularına dokunmak ve size ilgi göstermesini istiyorsunuz. Aşık Etmek, Aşık Olması için Aşık Etme Büyüsü ile kişiyi tesir altına alabilir ve kendinize yaklaştırabilirsiniz.

Aşık etme büyüleri ile aşık edenler unutmasınlar ki büyü işleminden sonra hünerlerinizi göstermeniz gerekebilir. Aşık etme büyüsü sadece kişiyi sizin etki alanınıza çekmek için yapılan bir büyüdür. Direk olarak bir aşk büyüsü yoktur. Bu büyü karşınızdaki ni size bağlayarak aşk büyüsü ile size bağlanmasına sebep olacaktır. Sonrası size kalmış…

En Güçlü Büyüler, En Etkili Büyüler

En Güçlü Büyüler, En Etkili büyüler Süryani, Papaz büyüsü olarak bilinen en şeytani büyülerdir. Bu büyüler ile eğer medyum yada hoca gerçekten ilim sahibi ise ve bu işlerle uğraşmışsa evvelinde, Süryani büyüsü ile yapamayacağı birşey yoktur. Süryani büyüsü ile hayat, memat denen yaşantıyı alt üst edebilir, kişileri yoldan çıkarabilir, çaresiz hastalığı varmış gibi kişileri hasta edebilir, kontrol altına alabilir. Süryani büyüsü çok eski bir büyüdür. Göçebe kabileler tarafından eski çağlarda kullanılan süryani büyüsü ile bir çok aileyi ve kabileyi birbirlerine düşürmüşlerdir.

Papaz Büyüsü ile ilgili hemen hemen herkes hem fikirdir. Papaz büyüsü bir papaz tarafından yapılan büyü değildir. Kara büyüdür. Bozulması çok güç olan bu büyü gerçek medyumlar tarafından, gerçek hocalar tarafından yapılacak olursa sonuçları felaketle biten olaylar olabilir. Bu büyüyü yaptıracaksınız hiç sevmediğiniz biri olması lazım ki ancak öyle papaz büyüsü yaptırılabilir.

En İyi Yorumları sizler için seçerek derleyerek paylaşıyoruz. Saçma ve alaycı paylaşımlara izin vermiyoruz. Büyü veya büyücülerle biz değil, sadece paylaşımlarını takip etmekle yükümlüyüz. Hiçbir surette büyü yada benzeri işlemler bu sitenin kendisi ile kullanıcıları ile hiç bir alakası yoktur. Etkili Büyüler.com adresi sadece en iyi medyumlar ve en iyi hocalar için yapılmış ve onların işlemlerinden sonuç alanların yorumlarının paylaşılmasını sağlayan bir sitedir.

Etkili-Hızlı-Tesirli-Çabuk-Tutan-Büyüler

14 yorum

 1. Benim de sizler için gerçek medyum önerim olacak yaklaşık 20 gün önce tanıştığım medyum zindan hocanın yaptığı büyüler inanılmaz etkili birden fazla büyü yaptırdım ve hepsinden sonuç aldım şuan tüm arkadaş çevreme önerdiğim tek isim medyum zindan hocadır. sizlere de medyum zindan diyorum…

 2. Medyum zindan bey hakkında bu kadar övgü dolu yorumlar okuyunca iletişime geçip görüştüm sorunumun içeriğini paylaşmak istemiyorum ama dedikleri kadar övgüyü hak eden bir medyum gerçekten yaptığı işler övgüyle anlatılması gerekiyor ki bizim gibi yardıma ihtiyacı olanlar da faydalansın. Yaptığı büyüler bire bir tutuyor arkadaşlar gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz medyum zindan hocaya.
  tlf 0536 5498197

 3. merhaba ben aysel istanbul’da yaşıyorum en yakın arkadaşım nişanlım’dan ayrılmam için süryani büyüsü yaptırmış biz ayrıldıktan 1 ay sonra öğrendim arkadaşımın böyle bir şey yaptırdığını medyum zindan hoca yapılan büyüyü bozdu ve yapan kişiyi söyledi hiç beklemediğim kişinin böyle bir şey yapması çok zoruma gitmişti ama çok şükür ki amacına ulaşamadı ayrılığımız kısa sürdü tekrar döndü nişanlım ve düğün tarihî kararlaştırdık bana her konuda desteği oldu medyum zindan hocanın ellerinden öperim allah razı olsun hocamdan. benim önerim de medyum zindan hocadır. tlf 05365498197

 4. merhaba arkadaşlar ben cennet istanbulda yaşıyorum. süryani büyüsü hakkında iyi bildiğim bir medyumu yazmak istedim gerçekten çok etkili olduğunu bende gördüm süryani büyüsü yaptırmak isteyenler yada süryani büyüsü ne kadar etkili araştırmak isteyenler mutlaka medyum fares hocayı arasın benim önere bileceğim tek medyum fares hocadır çok etkili büyüler yapıyor bilginiz olsun.
  MEDYUM FARES HOCA TLF NO 05388833498

 5. okuduğum yorumlara inanmayan bir tek ben değilim galiba 🙂 ilk başta inanmıyordum ama sonradan gerçek olduğuna inandım şuan bir yorumda ben yapıyorum evet arkadaşlar medyum efehan hoca hakkında yazılanlar çok doğru benim sorunumu da 11 günde ortadan kaldırdı yaptığı büyüler işlemler çok etkili ilk başlarda hakkında yanlış düşündüğüm için çok utandım gerçekten. şuan medyum efehan hoca sayesinde erkek arkadaşımla beraberim.
  05397918610

 6. MEDYUM EFEHAN HOCAM SAĞOLSUN BANA HER KONUDA YARDIMCI OLDU. ŞANSSIZLIĞIMI ORTADAN KALDIRDI. İŞERİM DÜZELDİ.MADDİ YÖNDEN RAHATLADIM. MÜTHİŞ BİR İNSANDIR MEDYUM EFEHAN HOCAM 🙂 HERKESE TAVSİYE EDERİM… TELEFON NUMARASI BU 05397918610

 7. ARKADAŞLAR BEN MEDYUM FARES HOCAYLA İŞLEMLER YAPTIRDIM ARKADAŞIMA DA TAVSİYE ETTİM ODA BÜYÜ YAPTIRDI VE GÜZEL SONUÇLAR ALDI. ALLAH RAZI OLSUN MEDYUM FARES HOCAMDAN YAPTIRDIĞIM BÜYÜ ÖZEL OLDUĞU İÇİN FAZLA DETAYA GİRMEK İSTEMİYORUM AMA SEVDİĞİM İNSAN GERİ GELDİ O BANA YETER BURADAN BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜR EDİYORUM ALLAH NE MURADI VARSA VERSİN SİZE HOCAM ALLAH TUTTUĞUNUZU ALTIN ETSİN.
  DİĞER MEDYUMLARI BİLMEM BEN MEDYUM FARES HOCADAN SONUÇ ALDIM ÖNERIYORUM.
  TLF NO 05388833498

 8. eşim sürekli başka kadınlarla beraber oluyordu engel olamadım bu yüzden büyü yaptırmaya karar verdim iki sefer yaptırdım fakat bir faydasını görmedim sonra araştırdım tavsiyeler üzerine medyum fares hocayı aradım son olarak kendisine işlem yaptırmak istediğimi söyledim bilgilerimi alıp bakım yaptı ve gerekeni yapacağını ifade etti işleme başladıktan 8 gün sonra eşimde değişmeler oldu sonrasında daha da düzeldi ve bana olan sevgisi ilgisi daha da arttı şuan çok iyiyiz. inşallah bu şekilde devam eder. medyum fares hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Fares hoca telefon 05388833498

 9. Gerçek medyum zindan hocayı her yerde öneriyorum önermeye de devam edeceğim yaptığı büyü ile hayatımı değiştirdi en iyi medyum zindan hocadır medyum arayanlar mutlaka medyum zindan hocayı arasın. TLF 05365498197

 10. Bende medyum zindan hocaya bağlama büyüsü yaptırdım erkek arkadaşım bana köpek gibi bağlandı her istediğimi yapıyor medyum zindan hoca gerçek medyumdur gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

 11. Merhabalar ben İzmir’den yazıyorum adım Ayfer. Kısa süre önce Süryani büyüsü yaptırdım Süryani büyüsü yaptırmadan önce iyice araştırdım çünkü erkek arkadaşım çok inatçı iyi bir büyü yaptırmam gerekiyordu. Süryani büyüsünü en iyi yapan medyum zindan hocayı aradım çok kişi Süryani büyüsü için medyum zindan hocayı önermişti aradım erkek arkadaşım benden sebepsiz yere ayrıldı pişman olup geri dönmesini istiyorum dedim medyum zindan aynı gün başladı 7 günde etkilerini görürsün dedi aynen öyle oldu 7 günden sonra da gelişmeler olmaya devam etti erkek arkadaşım pişman oldu beni aradı özür diledi büyüden sonra inatçı ve taş kafalı olan o adamdan eser kalmadı en güçlü büyü Süryani büyüsüdür ve Süryani büyüsünü en iyi yapan medyum zindan hocadır. Çok çok teşekkür ediyorum hocam🙏

  • Merhaba Ayfer bende Süryani büyüsü yaptırmak istiyorum medyum zindan hocanın çok iyi olduğunu yazmışsın telefon numarası yazarsan çok sevinirim ?

   • Tabi yazarım canım. Medyum zindan hocaya bu numaradan ulaşabilirsin 05365498197 gönül rahatlığıyla ara ben sonuç aldım sende sonuç alırsın emin ol.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*