ETKİLİ BÜYÜLER

ETKİLİ BÜYÜLER

Etkili Büyüler olarak sizlerle paylaşacağımız büyü çeşitlerini ve bu büyülerin ne için yapıldıklarını anlatacağız. Bu bölümde Büyülerden Etkilenmiş insanların ve deneyimledikleri durumları anlatarak, Etkili Büyülerin insan hayatını nasıl değiştirdiğini göreceğiz.

Büyü Yaptırmak

Büyü yaptırmak, insanların en son çare olarak gördükleri yada kimi insanların bu büyü yöntemi ile zorlukların üstesinden gelinebileceğini inandıkları bir eylemdir. Büyü yaptırmak gerçek anlamda neyi hedefleyerek elde edilmeye çalışılmasının amacını belirtmesi gereklidir. Bir Büyücü, büyüyü yaptıran kişiye ne büyüsü yaptırmak istiyorsun diye bir soru soramaz. Genellikle büyü yaptıracak kişi durumu anlattığında büyücü nasıl bir büyü yapılması gerektiğini yaptıran kişiye direk olarak söylemektedir. Büyü Yaptırmak için kullanılacak ve yapılacak işlemleri büyücü bir bir anlatır, sonrasında yaptıracak kişi bu istekleri yerine getirir ve büyü işlemi başlamıştır.

Örneğin; Bir insanı geri getirmek istediğinizi büyücüye belirttiğinizde, büyücü geri getirme büyüsü için Etkili Büyüler arasında en iyi ve en etkili büyüyü seçer. Bu sayede gideni geri getirmek için yapılan büyü en kısa zamanda etkisini gösterecek ve giden geri gelecektir.

Etkili Büyüler

ETKİSİNİ HEMEN GÖSTEREN BÜYÜLER

Etkisini hemen gösteren büyüler diye bir büyü çeşidi yoktur. Bu etkiyi sağlayan büyü yapanın ta kendisidir. Bir mühendis inşaatı yaparken malzemeyi ne kadar sağlam kullanırsa o binanın ömrü yada sağlamlığı o kadar uzun sürmesi gibi, medyumunda malzemeleri ve kullandığı her şey büyünün etkisini güçlü ve hızlı kılar.

Etkisini hemen gösteren büyüler, medyumlar ve hocalar tarafından kullanılan en popüler büyüler Süryani, Papaz, Sabun, İplik, Anahtar büyüleridir. Bu tür büyüler hem sağlam, hem de etkili büyülerdendir.

En Tesirli Büyülerden Olan Süryani Büyüsü ile Geri Getirmek

En tesirli büyü olarak gösterilen SÜRYANİ BÜYÜSÜ ile evden gideni, terk eden kişiyi, ayrılan eşi, boşanan karı ve kocayı, sevgiliyi geri getirmek mümkündür.

Tesirini hızlı göstermesi için türlü türlü işlemlere tabi tutulan malzemeler ve medyumun sözleri Süryani Büyüsü ile nasıl bir sonuç alınacağını göstermektedir. Bu Etkili Büyüyü bir Süryani tarafından yapılması gerekmemektedir. Süryani Büyüsü yapmasını bilen her medyum ve hoca bu büyüyü en etkili şekilde yapabilir ve etkisini güçlendirebilmektedir.

Sevgiliyi Geri Getirmek için yapılan büyü hangisidir diye soracak olursanız ; SÜRYANİ BÜYÜSÜ VE GERİ GETİRME BÜYÜSÜDÜR.

En tehlikeli kara büyüler, Anında Tutan büyü

Evde yapılabilecek aşk büyüleri, Büyü çeşitleri, En etkili aşk büyüsü, Fotoğrafla büyü nasıl yapılır, En ağır aşk büyüsü, Kara büyüler, mucize geri döndürme duası, 12 Saatte geri Getirme duası, Gideni Geri Getirme Esması, Ayetel kürsi ile sevdiğini geri getirme Duası, Sevdiğini geri Getirme Duası , soğuyan sevgiliyi geri döndürme duası, Gideni Geri Getirme Duası Denenmiş, fetih suresi ile geri döndürme


Etkili Büyü ; Bağlama Büyüsü Yapılışı ve Nasıl Bozulur

Etkili büyü olarak size bağlama büyüsünden bahsedelim. Eğer birini kendinize bağlamak istiyorsanız bu büyü ile inanın bağlayamayacağınız kimse yoktur. Bağlama Büyüsünün etkili olması için başka büyülerde kullanılan bazı yazılar ve malzemeler eklenerek Büyünün hızlı ve etkili olması sağlanmaktadır. Bu tür büyünün yapımında Süryani Büyüsü Malzemeleri ve Papaz Büyüsünde kullanılan bazı malzemeler ilave edilir. Bir yemek tarifi gibi görünse fe gerçekten büyünün bu denli güçlü olduğunu hissetmek tüğler ürperticidir. Etkili Büyü Bağama Büyüsü için özellikle seçtiğiniz medyumun çok tecrübeli ve el almış biri olması gerekmektedir.

Bağlama BÜYÜSÜ

Profesyonel Büyücü ve Medyumlar

Profesyonel Medyumlar arasın da en iyi, en ünlü medyumlar genel de kara büyü yapan ve bunları anında bozan medyumlar olduğu söylenir.

Ünlü Medyumlar profesyonel medyumlardandır. Geneli hemen hemen el almış ve kendini kanıtlamış medyumlar bu büyüler ile çok sık bir şekilde Aktif büyü yapmaktadırlar. Bağlama Büyüsü Etkisi çok kısa sürmesi medyum hocanın malzemeleri düzgün ve okumasının doğru olması gerekmektedir. Bu sayede istediğiniz kişiyi kendinize rahatlıkla bağlatabilir ve bir ömür boyu kendinize hapsedebilirsiniz.

Etkili Bağlama Büyüleri

Etkili Bağlama büyüsü ile ve etkili geri getirme büyüsü ile size gelmesini ve bağlanmasını istediğiniz kişiyi kolaylıkla kendinize bağlayabilir ve geri getirebilirsiniz. Bağlama büyüsünün etkisini ancak bir medyum arttırabilir. Bu bağlama büyüsünün uzun süreli olmasının etkisini de yine medyum tarafından sağlanmaktadır. Bağlama Büyüleri ile ilgili tüm yorumlarda gerçek medyumlarla etkili büyüler yaptırabilirsiniz

Diğer Büyülerle İlgili Konulara Bakınız

Etkili Süryani, Papaz, Gideni Geri Getirme, Sevgiliyi Geri Getirme, Bağlama, Ayırma, Boşatma, Tiksindirme Büyüleri ile En İyi Medyumlara Büyü Yaptırın.

6 yorum

  1. Hayatımda karşılaştığım en iğrenç en kötü olaylarla karşılaştım ve bunları yaşamamın tek sebebi korkularımla yüzleşmek oldu. Aileme büyü yapılmıştı, bunu bana annemin annesi ve kendi annem de anlatmıştı. O zamanlar küçüktüm ve anlamıyordum annem vefat ettikten 2 ay sonra bütün herşey gün yüzüne çıktı. Eski bir günlük buldum dolapta ve açıp okumak istediğim. Her sayfa bana ayrı bir ruh sıkıntısı verdiğini bile bile okumaya devam ediyordum. Bize düşman aile tarafından yapılan ve bugüne kadar ne yaşadıysak anlatan cümleler içeren bu kitap annem tarafından yazılmıştı. Bende artık bunları daha da iyi bildiğimden başıma gelenler dikkatimi çekmeye başladı. artık rahatsızlığım hat safhadaydı ve bende arayışa girdim. Öncelikle elfaz hocayı buldum fakat kendisinin bu tür işlemleri pek yapmadığını ve başka bir hocaya bakmamı söyledi. Ben araştırmalarıma devam ederken yorum sayfalarında bulduğum Zindan hocamı aradım. Aileme büyü yapıldığını ve bu büyünün çok öncelerinden devam ettiğini ve işimizin gücümüzün rast gitmediğini anlattım. Hocam dinledi ve halledebileceklerini söyledi. Ama ben pek inanarak bakmadım duruma. Annem gil hiçmi denemedi böyle birşeyi dedim içimden ama malesef yinede mecburdum hocama inanmaya ve inancım boşa çıkmadı. Ayrı ayrı 7 hoca ile birlikte çalıştıklarını ve büyüyü ortadan kaldırıp bu büyüden etkilenen kim varsa hepsine koruma büyüsü ve muska yapacağını söyledi ve yaptı. Hocam içim huzur dolu ve gerçekten çokkkkk ama çok teşekkür ederim. Özellikle böyle durumda olan insanlar için söylemem lazım ki EN İYİ MEDYUM ZİNDAN HOCADIR. Bize yapılan büyünün adı ise Kara Büyüymüş. Aileleri birbirine düşüren işleri zorlaştıran hasta eden bir büyüymüş. Arkadaşlar konuştuğunuz arkadaşlara dikkat edin. Sizi çekemeyen varsa hemen terkedin gerçekten insanlar çok kötüler. 05365498197 bu numarada herşey mevcut. Büyü yaptırmak istiyorsanız ve etkili sonuç almak istiyorsanız Hocamı verdiğim numaradan mutlaka arayın.

  2. bende çaresiz kaldım süryani büyüsü yaptırdım sonuçları çok iyi oldu burada sizlerle paylaşmak istedim Gerçek medyum arayanlar için tavsiye ediyorum. eşimin benden önce beraber olduğu bir kadın vardı tekrar konuşmaya buluşmaya başlayınca Süryani büyüsü yaptırmaya karar verdim çok etkili bir büyü olduğunu biliyordum
    ama bunu yapacak medyumum iyi bir medyum olması gerektiğini de biliyordum ben araştırdım medyum zindan hocayı buldum herşey istediğim gibi oldu etkili ve hızlı büyü yaptırmak isteyenler medyum zindan hocayı arasın 05365498197

  3. allah hepinizden razı olsun çok sağolun. burada okuduğum yorumlar sayesinde medyum zindan hocayı buldum önerileriniz sayesinde bütün sorunlarım medyum zindan hoca sayesinde bitti. yaptığı bağlama büyüsü sonucu istediklerim oldu ne kadar teşekkür etsem azdır ellerinden öperim rabbim razı olsun senden zindan hocam.
    ARKADAŞLAR MEDYUM ZİNDAN HOCANIN TELEFON NUMARASI BU 0536 5498197

  4. sevdiğim kişiye papaz büyüsü yaptırdım büyüyü yaptırdıktan 1 ay sonra nişanlandık zindan hocadan allah razı olsun papaz büyüsü yapalım çok etkili olur dedi öyle de oldu çok şükür bir sorun yok ne aile arasında ne bizim aramız da yaptığı büyü kısa sürede etkili oldu ilk hafata etkileri gördüm benim önerim medyum zindan hocadır. 05365498197

  5. Merhaba arkadaşlar burada en iyi paylaşmak istediğim konu geri getirme ile ilgili büyü olacak. Ben öğretmenim hiç inanmazdım bu gibi büyü yaptırmak konusundaki işlere, ama benimde başından büyük bir olay geçti ve çözümü burada paylaşılan bir medyumla iletisime geçerek buldum. Eşimle birbirimize aşıktık ama arada ailesi vardı bu yüzden sürekli onlar için tartışıp birbirimizi kirardik. Eşim sonund aaile baskisi yüzünden beni terketti ve gitti. Ailesinin yanında olduğunu öğrendiğinde çılgına döndüm. Zindan hocamla iletişime geçtiğinde ona bu adamı bana geri getir ve bana bağla hocam dedim. Sağolsun 1ay gibi bir sürede hem eşimi bana döndürü hemde bağlama büyüsü yaparak evine bana bağladı. Hocama çok teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum herkese..

  6. merhaba zübeyde benim adım ishak nişanlım nişanı bozdu bunu kendi iradesiyle yapmadığını bildiğim için bende çareyi medyumlarda arayan biriydim seni çok iyi anladığım için yorumuna yanıt vermek istedim. bende ilk yaptırdığım büyüde etki görmedim yani bir faydası olmadı ama sonradan medyum zindan hocayı buldum ve onun yaptığı büyüyle tekrar nişanlımla aram düzeldi düğün tarihimizi bekliyoruz. benim de sana tavsiyem medyum zindan hoca’dır. medyum zindan hocanın numarsıda bu 0536 549 8197

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*