Medyum Aşaf

Medyumların en güçlüsü olarak bilinen ve Dış varlıklarla temasa geçen bir büyücü olarak bilinmektedir. Cincilik ve bakıcılık yaparak, ölü ruhlarından bilgi edinip hem kehanet hem de büyü ile uğraşmaktadır. Medyum Aşaf‘a ulaşmak çok zor olduğu bilinir. Onun yardımcıları tarafından ona bilgi götürülür. En zor bozulmayan büyüleri bozabilen ve yapılamayacak hatta uzun zaman alacak büyüleri hemen yaptığı bilinir.

Hem zengin hem de çok tanınan biri olduğu, herkesle konuşmadığı içine kapanık bir hayatı olduğu duyulmuştur. Küçük bir sınır köyünde yaşandığı söylenmekte ve 60-65 yaşlarında olduğu bilinmektedir.

Sınırdan hayvan kaçıranlara askerlerin kurşunundan korunmak için kurşun büyüsü yaptığını ve bu hadiselerin bazı bölgelerde anlatılıp gerçekliği kanıtlanmış olduğunu da belirtmek isteriz.

Medyum Aşaf kendisine medyum denilmesini istemezmiş. Alim olarak 30 yaşında ilim irfan dağıtan bir bilgin olarak görülmüş fakat başına gelen bir olaydan sonra herkesten uzaklaşmış ve çok değişmiş olduğu anlatılmaktadır. Bazı medyumların kafa tuttuğunu ve büyü yaparak onu gün ışığına çıkarmaya çalışsalar da yaptıkları büyülere karşı güçlü bir koruma büyüsünün olduğunu herkes bilmektedir.

Medyum Aşaf hakkında bir takım yorumlara ulaştıysak ta kısa vadede hepsinin kaldırıldığına şahit olduk. Bizler bu konu hakkında daha derin araştırma yaparak Aşaf’ın nerde olduğunu bulmaya çalışacağız ve sitemizde paylaşmak üzere şimdilik sizlere hoşça kalın demek zorunda kalıyoruz.

1 yorum

  1. Merhaba arkadaşlar ben medyum aşaf hocaya işlem yaptırdım bilgileri bende mevcut fakat paylaşmamı istemedi o yüzden paylaşamıyorum kısa süre sonra medyumluk görevine döneceğini biliyorum o zaman elimden geldiğince her yerde duyurmaya çalışacağım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*