Medyum Hocalar

Medyumlar

Mazisi çok eskiye dayanan Medyumlar kimilerinin vazgeçilmez çaresizlik noktasında başvurdukları kişilerdir. Medyumlar'dan destek alarak bir çok engele çözüm arayan kişiler istediklerini elde etmek için her yolu denemişlerdir.

Hocalar

İslamiyet'te yollarını farklı bir yöne ayırmış ve ahiretlerini hiçe sayarak sayısız insanın isteklerine büyüler ile çözüm bulmaya çalışmış hocalar! Bu hocalar ilmini büyük sırlı büyülere bağlamış ve bizim şartlarımızda çok farklı yaşam tarzı olanlar!

Medyumlar Hocalar arasında ilmi lisan ve eylem farkı vardır. Medyumlar kendi yöntemlerine has geliştirdikleri büyüler ile insanların çaresizliklerine çözüm arayışı bulurken, Hocalar iyi büyüler yapmak için bazı dualar ve duaların sırlarını kullanırlar. Medyumlar için malzemeler vardır, hocalar için dualar ve sırlar vardır. Medyumlar cinlerden ve şeytani varlıklardan destek alıp yararlanırlar, hocalar ise rahmanilerden yardım alırlar. Bu hocaların büyük bölümü dünya ile bağlantısını kesmiş ve kendi mekanlarında yardımcıları aracılığı ile insanlarla bağlantı içindedirler. Medyumlar için insanlar yaptıkları büyülerden ve eylemlerden deneyimlenirler ve bunlar hakkında yorum veya söylenti ile kulaklara lanse edilirler. En İyi Medyum Hocalar isimleri ve yaptıkları büyülerin etkisini görmüş kişilerin yorumlarında saklıdır. 

Medyumlar Neler Yapar?

Medyumlar genel olarak büyü, astroloji ve diğer ritüel olaylar ile ilgili eylemler gerçekleştirirler. Eski Tarihten bugünümüze gelen en sık yapılmakta olan büyüleri geliştirir ve onu sonuca ulaştırırlar. 

Genel Olarak Medyumların Yaptıkları Büyüler ; Kara büyülerden olan Süryani, Papaz, Sabun, Domuz, Kaşık, İplik, Bebek, Yılan, Geri Getirme Büyüleridir. Bunların yanı sıra Geri Getirme, Bağlama, Etkileme, İkna, Aşık Etme büyülerini de yapmaktadırlar. 

İnsanoğlu çaresizliği medyumlar ile bağlantı kurup onlara büyü yaptırmakta ararlar. Sitelerde yorumlarda bu büyüler ile konuyu deneyimlemiş insanların yaşadıklarının paylaşımları yapılmaktadır. Bu paylaşımları takip ederek insanlar medyum hocaları bulmuşlar ve onlara durumlarına göre büyü yaptırmışlardır. 

Hocalar Neler Yapar?

Hocalar medyumlardan farklı olarak ilmi kullandıkları yer kuran, destek aldıkları varlıklar ise rahmanilerdir. Bu tür hocaları bulmak gerçekten zordur. Zaten ilk olarak kendilerine ulaşamazsınız. İlmi konuda tecrübeli oldukları kadar yaşlılardır. Onların mutlaka yardımcıları mevcuttur. 

Hocaların yardımcıları kendilerine gelen kişilerin durumları hakkında bilgi alır ve hocaya iletirler. Hoca da bakılırmı bakılmaz mı karar vererek yardımcısına kişi için yapılacak birşeyin olup olmadığını söyler. 

Genel olarak hocalar şunlarla ilgilenir ; Musallat olan cinlerin defhi, kötü ruhların kovuluşu, büyü tesiri altında kalmış kişilere yardım, korku yaşayanlara dua, kendisini bir şeylerden korumak isteyen kişilere tılsımlı dualar, yıldızname, basiret açma, evlilik, bağlanmışı çözme, büyü kaldırma eylemleri gerçekleştirirler 

Medyum Hocalar Hakkında Yorumlar

Medyum Hocalar ile bir işlemim oldu, soğutma büyüsü yaparak beni deli eşimden ayırdılar. Bunun için ne olursa olsun katlanacağımı söyledim ama çok kolay oldu. Tavsiye ediyorum. Zindan Hocam HARİKA
Elife Hanım
Soğutma Büyüsü Yaptırdı
Hayatımda büyünün adı bile yoktu, bunu bir gün düşünüp eşime yaptıracağım aklıma bile gelmemişti. Fakat zindan Hocamla tanıştım ve büyüyle ilk tanıştığım an eşimin bana sımsıkı bağlanması oldu. Teşekkürler Hocam
Saime Hanım
Bağlama Büyüsü Yaptırdı

2 yorum

  1. Medyum hocalar arasında benim bildiğim en iyi medyumlardan biri medyum zindan hoca hele ki Süryani büyüsünü zindan hoca gibi etkili yapan yoktur diyebilirim çünkü daha önce Süryani büyüsü yaptırdım ama hiç bir faydasını görmedim yapamadılar mı yapıyoruz diyip beni kandırdılar mı orasını Allah bilir sonra medyum zindan hocayı buldum Süryani büyüsü yaptı ve inanılmaz etkili oldu o yüzden en iyi medyum zindan hocadır diyorum.
    Aramak isteyenler için telefon numarası 05365498197

  2. Günümüzde bir çok kişi çareyi medyumlarda arıyorlar bende bunlardan biriyim eşim sürekli ayrılmak istiyorum diyip evde kavga ve huzursuzluk çıkarıyordu günden güne daha kötü olunca böyle bir yola baş vurdum ama sizinde bildiğiniz gibi gerçek medyum hoca bulmak çok zor ben büyü yaptırmış kişilerle iletişime girdim ve onların bana söylediği isimi aradım aradığım kişi medyum zindan hoca. Yaptığı büyü çok iyi buna bende şahit oldum eşim çok inatçı ve inatçı kişilere büyü zor tutar ama zindan hoca bunu tek seferde yaptığı büyü ile başardı eşimin o eski halinden eser kalmadı beklediğimden çok daha iyi oldu zindan hoca yuvamı dağılmaktan kurtardı çok teşekkür ediyorum hocama. Medyum hoca arayan herkese medyum zindan hocayı öneriyorum telefon numarası 05365498197

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*