Medyum Hocalar

Medyumlar

Mazisi çok eskiye dayanan Medyumlar kimilerinin vazgeçilmez çaresizlik noktasında başvurdukları kişilerdir. Medyumlar'dan destek alarak bir çok engele çözüm arayan kişiler istediklerini elde etmek için her yolu denemişlerdir.

Hocalar

İslamiyet'te yollarını farklı bir yöne ayırmış ve ahiretlerini hiçe sayarak sayısız insanın isteklerine büyüler ile çözüm bulmaya çalışmış hocalar! Bu hocalar ilmini büyük sırlı büyülere bağlamış ve bizim şartlarımızda çok farklı yaşam tarzı olanlar!

Medyumlar Hocalar arasında ilmi lisan ve eylem farkı vardır. Medyumlar kendi yöntemlerine has geliştirdikleri büyüler ile insanların çaresizliklerine çözüm arayışı bulurken, Hocalar iyi büyüler yapmak için bazı dualar ve duaların sırlarını kullanırlar. Medyumlar için malzemeler vardır, hocalar için dualar ve sırlar vardır. Medyumlar cinlerden ve şeytani varlıklardan destek alıp yararlanırlar, hocalar ise rahmanilerden yardım alırlar. Bu hocaların büyük bölümü dünya ile bağlantısını kesmiş ve kendi mekanlarında yardımcıları aracılığı ile insanlarla bağlantı içindedirler. Medyumlar için insanlar yaptıkları büyülerden ve eylemlerden deneyimlenirler ve bunlar hakkında yorum veya söylenti ile kulaklara lanse edilirler. En İyi Medyum Hocalar isimleri ve yaptıkları büyülerin etkisini görmüş kişilerin yorumlarında saklıdır. 

Medyumlar Neler Yapar?

Medyumlar genel olarak büyü, astroloji ve diğer ritüel olaylar ile ilgili eylemler gerçekleştirirler. Eski Tarihten bugünümüze gelen en sık yapılmakta olan büyüleri geliştirir ve onu sonuca ulaştırırlar. 

Genel Olarak Medyumların Yaptıkları Büyüler ; Kara büyülerden olan Süryani, Papaz, Sabun, Domuz, Kaşık, İplik, Bebek, Yılan, Geri Getirme Büyüleridir. Bunların yanı sıra Geri Getirme, Bağlama, Etkileme, İkna, Aşık Etme büyülerini de yapmaktadırlar. 

İnsanoğlu çaresizliği medyumlar ile bağlantı kurup onlara büyü yaptırmakta ararlar. Sitelerde yorumlarda bu büyüler ile konuyu deneyimlemiş insanların yaşadıklarının paylaşımları yapılmaktadır. Bu paylaşımları takip ederek insanlar medyum hocaları bulmuşlar ve onlara durumlarına göre büyü yaptırmışlardır. 

Hocalar Neler Yapar?

Hocalar medyumlardan farklı olarak ilmi kullandıkları yer kuran, destek aldıkları varlıklar ise rahmanilerdir. Bu tür hocaları bulmak gerçekten zordur. Zaten ilk olarak kendilerine ulaşamazsınız. İlmi konuda tecrübeli oldukları kadar yaşlılardır. Onların mutlaka yardımcıları mevcuttur. 

Hocaların yardımcıları kendilerine gelen kişilerin durumları hakkında bilgi alır ve hocaya iletirler. Hoca da bakılırmı bakılmaz mı karar vererek yardımcısına kişi için yapılacak birşeyin olup olmadığını söyler. 

Genel olarak hocalar şunlarla ilgilenir ; Musallat olan cinlerin defhi, kötü ruhların kovuluşu, büyü tesiri altında kalmış kişilere yardım, korku yaşayanlara dua, kendisini bir şeylerden korumak isteyen kişilere tılsımlı dualar, yıldızname, basiret açma, evlilik, bağlanmışı çözme, büyü kaldırma eylemleri gerçekleştirirler 

Medyum Hocalar Hakkında Yorumlar

Medyum Hocalar ile bir işlemim oldu, soğutma büyüsü yaparak beni deli eşimden ayırdılar. Bunun için ne olursa olsun katlanacağımı söyledim ama çok kolay oldu. Tavsiye ediyorum. Zindan Hocam HARİKA
Elife Hanım
Soğutma Büyüsü Yaptırdı
Hayatımda büyünün adı bile yoktu, bunu bir gün düşünüp eşime yaptıracağım aklıma bile gelmemişti. Fakat zindan Hocamla tanıştım ve büyüyle ilk tanıştığım an eşimin bana sımsıkı bağlanması oldu. Teşekkürler Hocam
Saime Hanım
Bağlama Büyüsü Yaptırdı

14 yorum

 1. merhabalar ben istanbuldan yazıyorum adım nazlı. yaklaşık bir ay önce medyum zindan hocayla tanıştım ailevi sorunlarım olduğu için medyum zindan bey’den destek aldım. medyum zindan hoca ile tanışmam yorum yapan arkadaşların tavsiyesi sayesinde oldu allah hepinizden razı olsun doğru kişiyi buldum sayenizde.
  işlemlerim olunca diğer arkadaşlar gibi bende yorum yapmak istedim. kesinlikle tavsiyem medyum zindan hocadır. sıkıntınız ne olursa olsun gönül rahatlığıyla arayıp bilgi alabilirsiniz. 05365498197

 2. Ben almanya dan yazıyorum arkadaşlar gönderdiğim tek bir resimle büyü yaptı medyum zindan hoca inanın şok oldum bu kadar kısa süreceğini tahmin etmedim 8 gün de eşim köpek gibi bağlandı bana ne yaptığını bilmiyorum ama belli ki çok etkili yaptığı büyüler. Eşim benimle ilgilenmiyordu uzun zamandır yüzüme bakmıyordu başka kadınlara gidiyordu şuan gözü benden başkasına kör oldu resmen inanın çok şaşırdım çok mutlu oldum bu mutluluğumu medyum zindan hocama borçluyum ALLAH razı olsun hocam hakkınızı helal edin…
  BENDE BU YAŞADIKLARIMI BURADA GERÇEK MEDYUM ARAYAN ARKADAŞLARIMIZ İÇİN PAYLAŞIYORUM VE SORUNLARI OLANLAR İÇİN MEDYUM ZİNDAN HOCAMI ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM.

 3. 9 yıllık evliyim ben evliliğimin bozulması için süryani büyüsü yapılmış eşimde birden değişmeler oldu benimle tartışıyor sudan sebeplerle kavga çıkarıyordu böyle biri değildi biraz araştırma yaptım korktuğum başıma gelmişti büyü yapılmış hemde süryani büyüsü çok şükür ki karşıma medyum zindan hoca çıktı ve kısa sürede müdahale etti eşim tekrar eski haline döndü allah razı olsun zindan hocadan. bu numaradan ulaşabilirsiniz 05365498197

 4. merhabalar ben almanyadan yazıyorum medyum zindan hocaya işlem yaptırdım olumlu sonuç aldım. bu güzel sonuçu burada sizlerle paylaşmak istedim. eşimle aramız iyi değildi boşanmak üzereydik günden güne kötüye gidiyordu bir oğlum bir kızım var ailem türkiye’de ben 11 yıldır almanyadayım boşanma gibi bir durumu göze alamam çocuklarımı görmeden yapamam bu duruma bir çözüm bulmak için araştırma yaptım yaptığım araştırmada medyum zindan hocayı buldum beni dinledi. sonra durumum düzelsin diye işleme başladı yaptığı işlem 11 gün sürdü bu sürede her gün aradım her gün bilgi verdi bana daha işlemin 6 gününde eşim değişmeye başladı ve düzeldi başanma lafını bir daha açmadı bana ilgisi daha da arttı bütün sorunlarım medyum zindan hoca sayasinde ortadan kalktı allah razı olsun ne kadar teşekkür etsem azdır gerçekten hakkını ödeyemem. Zindan hoca telefon numarası 0536 5498197

 5. Arkadaşlar tercihiniz Süryani büyüsü olsun ben Süryani büyüsü yaptırdım 7 günde etkisini gördüm fares haca Süryani büyüsünde çok başarılı hatta en iyisi diyebilirim. Hocamızın telefon numarası 05388833498

 6. benim erkek arkadaşım beni terk etti gitti 2 ay ayrı kaldık benden hemen sonra başka biriyle beraber olmaya başlamış ben bunu öğrenince sinir krizi geçirdim benden ayrılması için bir sebep yoktu kendi kendine gitti tekrar döner diye düşünürken tam tersi oldu. geri dönmesi için araştırma yaptım tavsiyeler üzerine medyum efehan hocayı aradım durumu anlattım beni dinledikten sonra 12 günlük bir büyü işlemi yaptı sonrasında erkek arkadaşım pişman bir şekilde geri döndü ve benden özür diledi beraber olduğu kızı da anında terk etti bu yaptıklarından dolayı medyum efehan hocaya çok teşekkür ediyorum.
  medyum efehan hoca tlf 05397918610

 7. ben evliyim başka bir insanla beraber oldum beni anlamadığınız için hakkımda kötü düşüne bilirsiniz bu yaptığım size göre doğru değil ama sevdim elimde olmadan sevdim. bu kişiyle evlenebilmek için medyum efehan hoca ya ulaştım kendisini durumu izah ettim eşimden sorunsuz bir şekilde ayrılmak istediğimi söyledim sonradan beraber olduğum kişiyle evlenmek istedigimi söyledim medyum efehan istediklerimin olması için işleme başladıktan 14 gün sonra eşimin benden soğumasını sağladı ne büyüsü yaptı bilmiyorum ama yaptığı büyü çok etkili oldu herşey arka arkaya olmaya başladı 2 aydır sevdiğim kişiyle beraberim bir sorun yaşamadım medyum efehan hocaya buradan çok teşekkür ediyorum.
  Efehan hoca iletişim 05397918610

 8. Arkadaşlar ben Süryani büyüsünü yeni yaptırdım ve sonuç aldım medyum efehan hoca çok iyi sizlere tevsiye ederim güvenle arayabilirsiniz.
  Telefon numarası 05397918610

 9. Merhabalar sonuç aldım ve bir yorumda ben yapmak istedim Süryani büyüsünü en etkili yapan kişilerden biri medyum efehan hocadır Süryani büyüsü yaptırmak isteyenler mutlaka medyum efehan hocdan yardım almalı uzun zamandır uğraştığım ama bir türlü olumlu sonuç alamadığım işlemi en son medyum efehan hoca olumlu sonuçlandırdı medyum efehan hocama tekrar çok teşekkür ediyorum.
  Telefon 05397918610

 10. Medyum arayan arkadaşlar kısa süre önce medyum fares hocaya Süryani büyüsü yaptırdım istediklerim oldu her aradığımda kendisine ulaştım müsait olmadığında asistanı cevap verdi hangi saatte aramam gerektiğini söyledi benimle her konuda çok ilgilendi ve yardımcı oldu iyi ve gerçek medyum arayanlara medyum fares hoca tevsiyemdir.
  Telefon numarası 05388833498

 11. 6 aydır istediklerimi yapacak medyum arıyordum kaç kere yaptırdım olmadı sonra okuduğum yorumlardan medyum fares hocayı buldum aradım konuştum bakım yapmam gerekiyor dedi bakım yaptı sonra tekrar konuştuk verdiği bilgiler doğruydu söyledikleri çok mantıklı olduğu için işlem yaptırdım ilk bir kaç gün geçtikten sonra bir gelişme oldu sonra bir daha gelişme oldu medyum fares hocayı aradım olanları söyledim karşı tarafı kendi kontrolüm altına aldım artık istediklerin olmaya başlar dedi ve söyledikleri olmaya devam etti. Daha önce büyüler yaptırdım ama hiç böyle etkileri olmadı medyum fares hoca yapınca amacıma ulaştım. Bende medyum fares hocayı işlem yaptırmış biri olarak medyum arayanlara tavsiye ediyorum. Numarası bu 05388833498

 12. medyum fares hoca inanılmazı başardı iki yıldır benden ayrı olan eski eşimi geri döndürdü. benden sonra başka bir kadına imam nikahı kıyan eski eşim medyum fares hocanın yaptığı büyüyle o kadını bırakıp geri geldi hemde çok kısa sürede oldu ben ne dicemi bilmiyorum inanın bu kadarını beklemiyordum medyum fares hoca gerçekten çok iyi bir medyummuş allah razı olsun kendisinden.
  tlf no 05388833498

 13. Medyum hocalar arasında benim bildiğim en iyi medyumlardan biri medyum zindan hoca hele ki Süryani büyüsünü zindan hoca gibi etkili yapan yoktur diyebilirim çünkü daha önce Süryani büyüsü yaptırdım ama hiç bir faydasını görmedim yapamadılar mı yapıyoruz diyip beni kandırdılar mı orasını Allah bilir sonra medyum zindan hocayı buldum Süryani büyüsü yaptı ve inanılmaz etkili oldu o yüzden en iyi medyum zindan hocadır diyorum.
  Aramak isteyenler için telefon numarası 05365498197

 14. Günümüzde bir çok kişi çareyi medyumlarda arıyorlar bende bunlardan biriyim eşim sürekli ayrılmak istiyorum diyip evde kavga ve huzursuzluk çıkarıyordu günden güne daha kötü olunca böyle bir yola baş vurdum ama sizinde bildiğiniz gibi gerçek medyum hoca bulmak çok zor ben büyü yaptırmış kişilerle iletişime girdim ve onların bana söylediği isimi aradım aradığım kişi medyum zindan hoca. Yaptığı büyü çok iyi buna bende şahit oldum eşim çok inatçı ve inatçı kişilere büyü zor tutar ama zindan hoca bunu tek seferde yaptığı büyü ile başardı eşimin o eski halinden eser kalmadı beklediğimden çok daha iyi oldu zindan hoca yuvamı dağılmaktan kurtardı çok teşekkür ediyorum hocama. Medyum hoca arayan herkese medyum zindan hocayı öneriyorum telefon numarası 05365498197

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*