Süryani Büyüsü Başlangıç

Süryani Büyüsü Başlangıç

Süryani Büyüsü Başlangıç İBu büyü ile ilgili temel kavramları anlamak ve uygulamak çok zordur. Gerçek Medyum Hocalar tarafından hazırlanan ve uygulamasını tek elden yapan medyumlar, bu büyünün etkisini güçlendirmektedirler. Her Medyum un kendine göre bir etiketi, imzası bulunmaktadır. Bu imza büyünün yapılış başlangıcından, bitimine kadar olan zaman da uyguladığı işlemlerdir. Öncelikle büyünün yazılacağı deri, yazılacak olan kan, büyünün içeriği, içinde kullanılan malzemeler çok önemlidir.

Süryani Büyüsü Başlangıç
Süryani Büyüsü Başlangıç

Süryani Büyüsü Malzemeleri

Süryani Büyüsü Malzemeleri kolay bulunan malzemeler değildir. Domuz hayvanının derisinden ve kanından, yazılan kaleminden, kullanılan toza kadar çok farklıdır. Derinin eski olmaması gerekir. Çünkü Süryani Büyüsünde kullanılan yazılı derinin çürüme zamanı vardır. Bu çürüme büyünün etkisini güçlendirir ve sona yaklaşıldığında büyü etkisini göstermiştir. Bu deri Domuz Hayvanının derisidir. Üzerine yine domuzun kanı kullanılarak Süryanice Büyüler Yazılır. Sonra başka bir etki göstermesi için farklı tozlar eklenir. Safran tozu en pahalı tozdur. Bu tozun büyük etkisi vardır. Resim, kişiden bir tırnak yada başka bir doku eklenerek büyü kapatılır.

Süryani Büyüsünün Yapılışı

Süryani Büyüsünün bütün malzemeleri hazırlandıktan sonra, iki kişinin bildiği, ayak değmemiş bir zemine yada toprağa gömülür. Bu büyünün üçüncü aşamasıdır. Bu aşamada toprakta saklanan Süryani Büyüsüleri, çürüdükçe etkisi ortaya çıkar. Bu vakitten sonra büyünün yapıldığı kişi hakkında bilgiler alınır. Bu bilgiler sözlü bilgiler değildir. Şeytani varlıkların vesvese tarzında fısıldamaları başlamıştır. Medyum bu bilgileri alır ve büyü hakkında size net bilgiler vermeye başlar.

Süryani Büyüsünün Tuttuğunu Nasıl Anlarsınız

Süryani Büyüsünün tuttuğunu anlamak için yapılan kişiyi takip etmek gerekir. Büyüyü ne maksatla yaptırdıysanız o maksada doğru hareket eder. Nefretle yaptırdıysanız hastalık olur, geri getirmek için yaptırdıysanız ayağınıza kadar gelir. Aşık etmek için yaptırdıysanız size aşık olur ve istemediğiniz anlarda yanınızda bitiverir. Hastalık için yaptırdıysanız, içine kapanır ve ruhsal dengesi bozulmuş olur. Bunlar her birini tetikler. Sonucunda Büyü Etkisini Göstermiş Olur.

Süryani Büyüsünün Sonlanışı

Süryani Büyüsünün Sonlandırılması için gömülen büyü Medyum Tarafından yerinden çıkarılır. Sonrasında kızgın yağ ve közde yine medyum tarafından yakılır. Medyum bunu takip eder ve tamamen kül olana kadar bekler. Kül olduktan sonra üstüne yakılmış közler ile tamamen ateşle uçması sağlanır. Sonrasında Süryani Büyü bozulmuş yada sonlandırılmış olur.

Süryani Büyüsü ile Yapılan Etkili Büyüler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*