Tiksinme Soğutma Büyüsü

Tiksinme Büyüsü Nedir?

Tiksinme Soğutma büyüsü bir kimseyi kendinizden veya bir başkasından tiksindirmek ve uzaklaştırmak için yapılan en etkili büyüdür. Tiksindirme büyüsü soğutma büyüsü olarak en fazla aranan kelimedir. Tiksinme-Soğutma Büyüsü aynı kategoride değerlendirilir.

Tiksinme Büyüsü Neden Yapılır?

Tiksinme büyüsünün yapılış gayesi uzaklaştırmak, soğutmak ve yatak ayırmak için yapılan büyüdür. Bunun yanı sıra sigaradan, alkolden, karıdan, kızdan, eğlenceden, ilişkiden, metresten tiskindirme, uzaklaştırma, soğutmak içinde yapılmaktadır.

Tiksinme Büyüsü Kimlere Yapılır?

Tiksinme büyüsüyle eşi karıyı, kocayı, arkadaşı, dostu, metresi, aileyi kendinizden veya bir başkasından uzaklaştırmak için her kişiye yapılabilir. Aldatan Kocaya, kocadan uzaklaşmak için, aileyi uzak tutmak için, bireyleri uzak tutmak için yapılan büyülerdir.

Tiksindirmeme Büyüsü

Tiksinme Büyüleri için Medyumlara başvurun. Medyumlar öncelikle soğutma büyüsü olarak bildikleri için belki kelime karışıklığı olabilir fakat aynı yola çıkmaktadır. Soğutma-Tiksinme aynı kelimedir ve eş anlamlıdır. Soğutma Büyüleri için mutlaka sağlam medyumdan destek almak gerekir

Tiksinme Büyüsü

4 yorum

  1. Hocam hocam ellerinizden gözlerinizden ayaklarınızdan bile öperim. Bunu neden yazdığımı bilmiyorum ama gerçek medyum olduğunuzu bilsinler. Beni öyle bir şeyden kurtardınız ki hayatımdan sanki 100 ton yük kalkmış gibi rahatladım. Bu soğutma büyünüz ne şahane bir büyüymüş hocam. Dediklerinizi de yaptım ve çok ama çok rahatım. zindan hocayı arasın 05365498197 çaresiz kalmasın kimse

  2. Bende karımı kendimden tiksindirmek istiyorum. Ben bir erkeğim ve karımdan o kadar sıkıldım ki. Çocuğumuz olmadı bunun için hemen hemen her gün benden ilişki istiyor. Büyüye başvurmadan önce daha farklı şeylerde yaptım ama bir türlü soğumuyor benden. Hocam zindanı aradım ve benden o kadar çok uzak ki şuan şeytan görmüş gibi bakıyor bana. Zindan hocama çok teşekkür ediyorum

  3. Bu büyü için gerçekten çok hocayla tanıştım konuştum yanlarına bile gittim. Tacize bile uğradım ve sonunda vazgeçmiştim. Elimden gelen ne varsa koydum ortaya gitmediğim makam gitmediğim yer kalmadı. Sırf o hayvanı kendimden uzaklaştırmak, soğutmak, nefret ettirmek için ama nafile. Tam bir yıl daha çektim tesadüf bir arkadaşımın büyü yaptırdığını ve bu konuda gerçek bir medyum olduğunu öğrendim. Kendisinden telefonunu aldım 05365498197 adı zindandı. Bu hoca zamanın evvelinde büyük bir hocadan el aldığı ve onunda torunu olduğu söyleniyormuş. Medyum Aşaf’ın torunuymuş. Ben telefonda konuşurken sanki benim dudaklarım kendi kendine anlatıyordu yaşadıklarımı ve kendisinden eşim için soğutma büyüsü yapmasını istedim. Çünkü yaşadıklarım çekilir gibi değildi.. Yıllarca köle gibi yaşadım ve sonunda beni özgürlüğüme kavuşturdu hocam. Soğutma büyüsü, uzaklaştırma ve ayırma büyüsü ile birlikte başka şeylerde yaptı zindan hocam ve 1 buçuk ay sonunda bir kere tokat yediysemde çekti gitti evimden. Gerçekten hocamı tavsiye ediyorum. Arayın çekinmeden eğer yapabileceği birşey varsa gerçekten çok iyi niyetli ve güvenilir bir hoca. Arayıp halini hatırını soruyorum bazan. Sevgiler ve saygılar.

    • Arkadaşım haline üzüldüm. Bende tavsiye ettiğin gibi hocamı aradım ve dediğin gibi o kadar naif ve akıllıca konuştu ki büyü yaptırmama gerek kalmadı. Söylediğini bir cümle bütün düşüncelerimi değiştirdi. Hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Tavsiyelik bir hoca. Kendisi ile başka bir konuda görüşeceğiz. Bende tavsiye ederim. Eşimden ayrılmak için farklı bir yol buldum ve bu yolu hoca en güzel şekliyle anlattı. Arayın boş çıkmazsınız.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*