Tiksinme Soğutma Büyüsü

Tiksinme Büyüsü Nedir?

Tiksinme Soğutma büyüsü bir kimseyi kendinizden veya bir başkasından tiksindirmek ve uzaklaştırmak için yapılan en etkili büyüdür. Tiksindirme büyüsü soğutma büyüsü olarak en fazla aranan kelimedir. Tiksinme-Soğutma Büyüsü aynı kategoride değerlendirilir.

Tiksinme Büyüsü Neden Yapılır?

Tiksinme büyüsünün yapılış gayesi uzaklaştırmak, soğutmak ve yatak ayırmak için yapılan büyüdür. Bunun yanı sıra sigaradan, alkolden, karıdan, kızdan, eğlenceden, ilişkiden, metresten tiskindirme, uzaklaştırma, soğutmak içinde yapılmaktadır.

Tiksinme Büyüsü Kimlere Yapılır?

Tiksinme büyüsüyle eşi karıyı, kocayı, arkadaşı, dostu, metresi, aileyi kendinizden veya bir başkasından uzaklaştırmak için her kişiye yapılabilir. Aldatan Kocaya, kocadan uzaklaşmak için, aileyi uzak tutmak için, bireyleri uzak tutmak için yapılan büyülerdir.

Tiksindirmeme Büyüsü

Tiksinme Büyüleri için Medyumlara başvurun. Medyumlar öncelikle soğutma büyüsü olarak bildikleri için belki kelime karışıklığı olabilir fakat aynı yola çıkmaktadır. Soğutma-Tiksinme aynı kelimedir ve eş anlamlıdır. Soğutma Büyüleri için mutlaka sağlam medyumdan destek almak gerekir

Tiksinme Büyüsü

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*